Youp Geven
Voor al uw scheidsrechterszaken

Aanstellingen

Hier kunt u mijn aanstellingen vinden! Is er een wedstrijd in de buurt? Kom vooral langs en beantwoord al uw vragen heel graag!

Helaas!
Tot het sein veilig is gegeven met betrekking tot COVID19 zal ik geen aanstellingen krijgen. 

Zondag 15 maart 2020

Rohda Raalte 1 - De Zweef 1     Uitslag: AFGELAST
Sportpark Tijenraan Raalte
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 14 maart 2020
Urk O16-1 -  Onze Gezellen O16-1     Uitslag: AFGELAST
Sportpark de Vormt Urk
Scheidsrechter

Zaterdag 7 maart 2020
SJO JVZ O17-1 - Hoogezand O17-2    Uitslag: 2-2
Sportpark Woltingeslag Zuidwolde
Scheidsrechter

Zaterdag 29 februari 2020
Alcides O17-2 - Drachtster Boys O17-2     Uitslag: 2-1
Sportpark Ezinge Alcides Meppel
Scheidsrechter

Zondag 23 februari 2020
SC Emmeloord 1 - LAC Frisia 1863 1
Sportpark Ervenbos Emmeloord     Uitslag: 2-4
1e assistent-scheidsrechter

Zondag 16 februari 2020
VV Emmen 1- VV Hoogeveen 1     Uitslag: 1-1
Sportcomplex de Meerdijk Emmen
2e assistent-scheidsrechter  --> Debuut hoofdklasse senioren

Zaterdag 8 februari 2020
De Weide O19-1 - Annen O19-1     Uitslag 1-2
Sportpark Schutlanden Hoogeveen
Scheidsrechter

Vrijdag 7 februari 2020
SC Heerenveen VR - Excelsior-Barendrecht VR     Uitslag: 2-0
Sportpark Skoatterwâld Heerenveen
2e assistent-scheidsrechter

Zondag 2 februari 2020
FVC 1 - WVV 1     Uitslag: 3-1
Sportpark Wiarda Leeuwarden
2e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 1 februari 2020
d' Olde Veste'54 O19-2 - Wildervank O19-1     Uitslag: 5-2
Sportpark Olde Veste Steenwijk
Scheidsrechter

Zondag 26 januari 2020
VKW 1 - SVBO 1     Uitslag: 2-2
Sportpark De Perkenslag Westerbork
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 11 januari 2020
PEC Zwolle O19-1 - Almere City FC O19-1     Uitslag 0-1
MAC3park Stadion Zwolle
2e assistent-scheidsrechter

Dinsdag 10 december 2019
Urk 1 - Staphorst 2     Uitslag: 0-2
Sportpark De Vormt Urk
2e assistent-scheidsrechter

Zondag 8 december 2019
WVV 1 - Gomos 1     Uitslag: 2-0
Sportpark WVV Winschoten
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 7 december 2019
Urk O13-1 - FC Den Bosch O13-1     Uitslag 0-7
Sportpark De Vormt Urk
Scheidsrechter

Dinsdag 3 december 2019
FC Groningen BV O19-1 - Ajax AFC O19-1     Uitslag: 2-0
Sportpark Corpus den Hoorn Groningen
1e assistent-scheidsrechter

Zondag 1 december 2019
VKW 1 - GRC Groningen 1     Uitslag: 0-1
Sportpark De Perkenslag Westerbork
2e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 30 november 2019
d' Olde Veste'54 VR1 - SC Genemuiden VR 1     Uitslag: 1-1
Sportpark Olde Veste Steenwijk
Scheidsrechter

Zaterdag 30 november 2019
SJO JVZ O17-1 - Beilen O17-1     Uitslag: 0-2
Sportpark Het Zandmeer Kerkenveld
Scheidsrechter

Zaterdag 23 november 2019
Alcides O15-1 - HZVV O15-1     Uitslag: 6-0
Sportpark Ezinge Meppel
Scheidsrechter

Zondag 17 november 2019
FVC 1 - Roden 1     Uitslag 1-3
Sportpark Wiarda Leeuwarden
2e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 16 november 2019
De Weide O15-1 - ACV O15-1     Uitslag: 2-1
Sportpark Schutlanden Hoogeveen
Scheidsrechter

Dinsdag 12 november 2019
Genemuiden SC - LTC 1     Uitslag: 4-0
Sportpark De Wetering Genemuiden
2e assistent-scheidsrechter

Zondag 10 november 2019
V.V. Heerenveen 1 - SWZ Boso Sneek     Uitslag: 1-1
Sportpark Skoatterwâld Heerenveen
2e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 9 november 2019
SC Joure O17-1 - GAVC O17-1     Uitslag: 7-2
Sportpark Hege Simmerdyk Joure
Scheidsrechter

Zondag 3 november 2019
SC Stadspark 1 - GRC Groningen 1     Uitslag: 1-5
Sportpark Stadspark Groningen
2e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 2 november 2019
MSC/Amslod O17-1 - Flevo Boys O17-1     Uitslag 1-2
Sportpark Ezinge Meppel
Scheidsrechter

Zondag 27 oktober 2019
Heino 1 - TVC '28 1     Uitslag: 1-0
Sportpark De Kampen Heino
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 26 oktober 2019
'd Olde Veste '54 O19-2 - ST FC Meppel/Alcides O19-2     Uitslag: 2-0
Sportpark Olde Veste Steenwijk
Scheidsrechter

1Maandag 14 oktober 2019
FC Meppel O21 - SVI O21     Uitslag: 2-1
Sportpark Ezinge Meppel
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 12 oktober 2019
Urk O16-1 - ASC De Volewijckers O16-1     Uitslag: 0-6
Sportpark De Vromt Urk
Scheidsrechter

Zaterdag 5 oktober 2019
Heerenveense Boys O15-1 - ACV O15-1     Uitslag: 1-2
Sportpark De Akkers Heerenveen
Scheidsrechter

Zondag 29 september 2019
FVC 1 - Roden 1     Uitslag: GESTAAKT
Sportpark Wiarda Leeuwarden
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 28 september 2019
Stichting S.C. Heerenveen O13-1 - ADO Den haag O13-1     Uitslag 2-1
Sportpark Skoatterwâld Heerenveen
Scheidsrechter

zaterdag 21 september 2019
SWZ Boso Sneek 1 - Hoogezand 1     Uitslag: 3-3
Sportpark V.V. Sneek Wit-Zwart Sneek
1e assistent-scheidsrechter

Zaterdag 21 september 2019
SC Joure O17-1 - S.C. Stiens O17-1     Uitslag: 5-3
Sportpark de hege Simmerdyk Joure
Scheidsrechter

Zondag 15 september 2019
Nieuw Buinen 1 - VKW 1     Uitslag: 2-4
Sportpark Buunerdrome Nieuw-Buinen
2e Assistent Scheidsrechter

Zaterdag 14 september 2019
Flevoboys O15-1G - SC Emmeloord O15-1     Uitslag: 7-1
Sportpark Ervenbos Emmeloord
Scheidsrechter

Zondag 8 september 2019
Gomos 1 -  Jubbega 1     Uitslag: 6-7
Sportpark Schapendrift Norg
2e Assistent Scheidsrechter

Zaterdag 7 september 2019
HZVV VR1 - SSS VR1     Uitslag: AFGELAST
Sportpark Bentinckdijk Hoogeveen
Scheidsrechter

Maandag 2 september 2019
V.V. Olde Veste O17-2 - SVN'69 O17-1 Sportpark Olde Veste Steenwijk     Uitslag: 1-4
Scheidsrechter

Zaterdag 17 augustus 2019
S.C. Heerenveen O19-1 - NEC O19-1     Uitslag 0-0
portpark Skoatterwâld Heerenveen
1e Assistent-scheidsrechter